Takip Etmek Kolay Olan Seyahat Hakkında Basit çözümler

Eğer tek başına seyahat ediyorsanız, sizin kan türü, ilaçlar, mevcut sağlık koşulları, alerji, vb pasaport klasöründe hakkında tıbbi tarih ve bilgi bir özetini taşıyın. Eğer bir acil durum varsa veya bir kaza içinde yer alırsanız, tıbbi ekip uygun tedavi elde etmenizi sağlamak için gereken tüm bilgilere sahip olacaktır.
Yurt dışında seyahat ederken kredi vereninizin herhangi bir sigorta türünü sağladığını kontrol edin. Kredi kartınızdan tahsil edilen iptal edilmiş bir uçuş durumunda kapalı olabilir. Ayrılmadan önce biraz araştırma yapmak iyi bir fikirdir.
Bir üçüncü dünya ülkesi için seyahat ederken büyük bir ipucu orada konum bir kez almak için ne ulaşım farkında olmaktır. Yürümek güvenli olmayabilir çünkü bazen bir taksi alarak en iyi seçeneğiniz olabilir. Otobüste Başlarken p bu ülkelerde uygulanabilir bir seçenektir.Eğer uçak ile seyahat ediyorsanız, kendi kulaklıklar boyunca getirmek emin olun. En çok uçuş eğlence sistemleri bugün kulaklık giymek gerektirir. Eğer onları satın almak mümkün olabilir-uçuş, ama büyük ölçüde şişirilmiş maliyet olacaktır. Kulaklıklar da komşular ve/veya uçak gürültüsü engellemek için ‘ beyaz gürültü ‘ oluşturmak için harika bir yoldur.
Güvenli bir şekilde seyahat ve önemli olan tüm hususlar ile, akılda, size karşılaşacak bu kültürel farklar için bile, doğru şekilde hazırlamak için yeteneğini dayanır. Bir gezi için hazırlarken, nereye gitmeyi planlıyorsanız olursa olsun, başlamak için bu ipuçlarını okumak emin olun.
Yurtdışında seyahat ederken, tüm yerel yasalar bilmek ve itaat emin olun. Elçilikler ve Konsolosluklar sadece dimension çok yardımcı olabilir. Yabancı topraklarla ilgili bir suç işleirseniz, dış yasalara göre, hükümetiniz bu yasaları geçersiz kılamaz ve bu ülkenin kanunlarının cezasına başvurmanız gerekir. Zaman ve para çok kaydedebilirsiniz, onlarla kontrol.
Hedefinize gitmeden önce online kuponları bulmaya çalışın. Bu Kuponlar oteller, restoranlar, alışveriş ve diğer eğlence etkinlikleri için olabilir. Online kupon bulma ve yazdırma büyük miktarlarda para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir. Kuponlar hala geçerli olduğundan emin olun ve ayrılmadan önce sona erecek.
Uçakta seyahat ederken seninle birlikte bir çuval getir. Birçok havayolları Bagaj kontrol etmek ücretleri şarj olduğundan, gezginler bir çok Carry-On çanta yerine sopa seçiyor. Bu çantalar genellikle küçük, bu yüzden tüm eşyalarınızı için yeterli yer olduğundan emin olmak için, bir kum çuval almak. Havai bölmesine sığacak ve içinde çok fazla yer vardır.

Bazen bir birinci sınıf koltukta o küçük ekstra para harcama iyi değer. Hizmet temel kabin hizmeti çok daha üstün, koltuklar daha rahat, ve sadece genel olarak daha iyi bir deneyim. Eğer para yedek varsa, bir dahaki sefere birinci sınıf Fly.
Eğer seyahat ederken birisi posta ve gazete almak var. Tam bir posta kutusu ve bir yığın gazete, bir evin sahiplerinin uzakta olduğu büyük bir işarettir. Bir arkadaş veya aile üyesi bu hırsızlık işaretçileri almak ve geri bir yağmalanmış eve gelmeyin emin olun.
Seyahat ederken Hediyelik eşya swapping düşünün. Diğer ülkelerde birçok kişi şapka, gömlek ve bu ülkeden gelen diğer öğelerin bir çok ilgilendi. Eğer bir şey bir satıcının standında göz yakalar, Eğer sizinle bir ticaret yapmak istiyorum bakın. Ayrıca yerel insanlarla konuşmak ve arkadaşlarınız ve aileniz için ilginç hikayeler oluşturmak için fırsat olacak ev.

Seyahat etmeden önce, Aile Doktorunuzun ofisinde bir durak yapın. Tartışmak ne aşılar almak için gerekebilir, ve diğer biyolojik tehlikeleri ziyaret edeceğiz yerde var. Bu dimension ne hakkında dikkatli olmak için iyi bir genel fikir verecektir ve sorun içine alabilirsiniz yerleri önlemek için yardımcı olur.
Eğer bir yol gezisi devam planlıyorsanız, önceden haritaları bakmak ve en iyi yolu seçmek gerekir. Gaz ve yiyecek için yeterli paranız olduğundan emin olun. Eğer bir benzin istasyonu arıyor zaman israf yok böylece durdurmak için gidiyoruz zaman öncesinde seçebilirsiniz.
Hedefinize dolaylı uçuşları dışarı kural etmeyin. Bir stop-over ile dolaylı uçuşlar rezervasyon yaparak bazen çok para kaydedebilirsiniz. Para zaman daha önemli ise, dolaylı rotalar yanı sıra doğrudan yollar aramak için online uçuş arama motorları kullanın sonra en ucuz seçeneği seçti. Bir diş fırçası veya deodorant bir sopa gibi basit bir şey unutmak hiç zor değildir. Sadece geziler sizinle almak için, elinde tutmak bu şeylerin bir dizi satın alarak zaman kazanın.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *