Seyahatinizi En çok Almak Için Bu Ipuçlarını Kullanın

Uzun bir yolculuk almak eğlenceli olabilir, ama kayıp almak değil. Yolculuğunuz başlamadan önce, yerel pazar tarafından durdurmak ve kendinize uygun bir yol haritası satın. Bir GPS cihazı harika olsa da, bir harita her zaman doğru olacak ve yolda çok daha güvenlidir. Bu, hedefinize mükemmel bir zihin çerçevesi içinde ulaşınızı sağlayacaktır.
Seyahat ederken, insanlar bir kalabalığın içinde olduğunuzda, değerli eşyalarınızı başkaları tarafından fark edilmesini istemiyorsanız. Bir kapak ile yeniden kullanılabilir kahve bardağı alın, kahve bardağı içinde değerli eşyalarınızı yerleştirin ve zaman zaman kahve “Sip”. Bu şekilde değerli eşyalarınızı böyle bir şekilde saklanır, çoğu insan bu içecek olduğunu kabul edecektir. Kahve kupasını her zaman ellerinizde tutun. Bu makalede, bir sonraki seyahat gezisi dimension yardımcı olmak için bazı büyük ipuçları içerir.Seyahatinizde otellerde rezervasyon yaptırırsanız, birkaç seyahat mumları getirmeyi düşünebilirsiniz. Bu oda kokusunu yardımcı olabilir. Onlar yatıştırıcı ve rahat dinlenmek için yapım, Oda Romantik bir his vermek. Orada küçük ve balmumu zarar neden balmumu önlemek için yer almaktadır birçok mother seçenekleri mevcuttur. Ama bazı kesinti için p planlıyoruz.
Kısa bir yolculuk yapıyorsanız, hafta sonu aksine haftanın ortasında seyahat için en iyi ilgi olabilir. Şaşırtıcı pek çok şirket, çoğunlukla oteller, onlar artan hacim deneyimi hafta sonu kendi hizmetleri için daha fazla ücret olabilir. Haftanın zamanı sizin için önemli değilse, daha ucuz bir seçenek seçin.
Seyahat hedefinizi hakkında farklı kaynaklardan değerlendirmeleri bol okumak için emin olun. Farklı Internet sitelerini ve seyahat kitaplarını kontrol etmeden önce herhangi bir tatil rezervasyonu yapmayın ve diğer gezginlerin havayolu, otel, Cruise hattı veya seyahat ettiğinizde kullandığınız diğer hizmetlerle olumlu deneyimler yaşadılarınızdan emin olun.
Sıcak yaz aylarında Avrupa ziyareti önlemek için deneyin. Uzlaşma, orada tatil için en kötü zaman olduğunu. Başka bir nedeni fiyatların daha yüksek olduğu, birçok geziler rezervasyon ve fazla rezervasyon ve yılın bu zamanında birçok kalabalık vardır. Halk için nasıl bir şey olduğunu görmek için sezon dışı Avrupa ‘Yı deneyimleyin.

Eğer çocuklarla uçak ile seyahat ediyorsanız, taşınabilir bir DVD oynatıcı alın. Onlar nispeten ucuz ve çocuklar bir defada saatlerce eğlendirmek tutmak. Pahalı bir model alma hakkında endişelenmeyin; çocuklar gerçekten ekran boyutu veya ekstra özellikleri umursamıyorum. Sadece bir kez kullanmak bile, kesinlikle değerli bir satın alma olduğunu göreceksiniz.
Gördüğünüz gibi, birçok olasılık vardır. Seyahat hayali, dikkatli planlama ve seçtiğiniz hedefin iyi bir bilgisi ile gerekli kaynakların birikiminin bir kombinasyonu ile yerine getirilebilir. Sonra, eve döndüğünüzde, bir sonraki geziye kadar, sizi sürdürmek için harika anılar olacak!
Eğer seyahat ederken ne otel odası kalmak olursa olsun, orada olduğunda çalar saat incelemek için emin olun. Birçok daha önce ayarlandı ve istenmeyen bir zamanda uyandırabilir. Çalar saate bakın ve belirli bir zamanda ayağa kalkmayın gerekiyorsa kapatın. Tüm alanlarda öğeleri şarj etmek için erişilebilir elektrik çıkışları, ne p her ülke bile ortak AA veya AAA Piller satmak olacaktır.
ABD Dışişleri Bakanlığı ile seyahatinizi kaydedin. Bunu yapmak onlara acil bir durum durumunda sizinle veya ailenizle iletişim kurmanız için bir yol verecektir. Dışişleri Bakanlığı, yabancı topraklara seyahat eden Amerikan vatandaşları için bu hizmeti ücretsiz olarak sağlar, bu nedenle bundan yararlanmak için değil mantıklı.

Eğer küçük çocuklarla seyahat ediyorsanız, önceden küçük bir hastane ziyaret edin. Çocuğunuzun kaybolursa, kişisel bilgileri kullanılabilir, böylece çocuğunuzun bir kimlik bilezik verebilirsiniz. Başka bir ülkeye seyahat ediyorsanız, ziyaret ettiğiniz ülkenin dilinde kimlik etiketini alın.
Tatilinizi planlamak için diğer deneyimlerini kullanın. Online İnceleme siteleri, yanı sıra arkadaşlar ve aile deneyimleri kullanarak, diğerleri tarafından yapılan hatalar yapmaktan kaçınabilirsiniz. Online İnceleme siteleri en iyi otel, Restoran, cazibe seçmenize yardımcı olabilir ve genellikle tatil olabilir en iyi yapmak için birçok diğer yararlı çerez içerir.
Tüm ilaçlarınızı taşıma çantasına yerleştirdiğinizden emin olun. Onların eczane etiketleri ile orijinal eczane kapları içinde olduğundan emin olun, böylece çanta kolayca Havaalanı güvenliği üzerinden seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda tüm ilaçlar için jenerik isimleri bilmenize yardımcı olur Eğer marka adıyla onları tanımıyor yerel bir eczacıyla konuşmak gerekir.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *