Seyahat Için En Iyi Etkili Ipuçları öğrenin

Bazı arkadaşlarınızla seyahat etmek ister misiniz, ama kimsenin sığması için yeterince büyük bir arabası yok mu? Çocuklarla seyahat ve gıda ve banyo tatili en aza indirmek istiyorum? Bir RV kiralamayı deneyin; t sonra herkesi toplayabilirsin, aile köpeği bile. Bölgendeki kiralama şirketleri için çevrimiçi bakın.
Her zaman ziyaret planlıyorsanız seyahat destinasyonlar ve oteller için son değerlendirmeleri arayın. Bir yer daha fazla değerlendirme, daha güvenilir ve eğer yer kalmak istiyorum biri olup olmadığını anlamaya daha kolaydır. Gözden geçirme fotoğrafları varsa, daha da iyi. Resimler kelimelerden daha fazlasını söyler, çoğu zaman.
Euro ile öde! Amerikan doları en iyi tedavi almak için bir Euro için ticaret, bu yüzden eskiden olduğu gibi neredeyse çok güç ve prestij tutmaz. Hala, çünkü birçok ülkede onlar bulmak zordur, ve para harcamak yerine Hediyelik eşya olarak kabul edilir, bahşiş için bazı Amerikan Doları taşımalıdır.Eğer bir arabada seyahat ediyorsanız, sizinle bir yol kenarı Jeoloji kitabı getirmek. Onlar harita çeşitli var, kilometre günlükleri ve gezi biraz daha ilginç yapacak jeolojik astar. Onlar da yaşam gelmek etrafında sahne yapacak fotoğrafların güzel koleksiyonları içerir.Taşıma bagajlarını kullanın. Çoğu havayolları şimdi bir çanta kontrol etmek için ekstra ücret. Yani, bu maliyeti önlemek için, mümkünse bir taşıma çantası içine her şeyi sığdırmak için deneyin. Havayolu bir çanta kontrol etmek almaz birkaç hala bir isteyebilirsiniz, biri olsa bile. Maliyetleri azaltmak için birçok havayolu, bagajları ele alan çalışanların sayısını azalttı ve bagaj talebinde çok daha uzun süre beklemeye devam ediyor.
Otel odasında kaldığınızda, takı veya elektronik gibi değerli eşyalarınızı oda içi kasadan kilitleyebilirsiniz. Odanızda kasa yoksa, resepsiyondan talep edebilirsiniz ve otel genellikle orada bir kasaya yerleştirilebilir. Değerli eşyalarınızı güvenceye alırsanız, odadan çalınması durumunda otel sorumlu değildir.
Seyahat ederken, gelişmiş ülkelerde zaman her zaman ellerin kontamine olduğunu varsayın. Fırsat yüzlerce insan ve yüzeylerin binlerce ile temasa geldiniz iyi, herhangi biri sizin için hazır olmayan bir hastalık taşıyan olabilir.
Yurtdışında seyahat etmek istiyorsanız, dili öğrenmeye çalışın. Kolayca tüm temel kelimeleri içeren küçük kılavuzları bulabilirsiniz, Eğer kaybolmak veya bir şey gerekir durumda. Herkes Ingilizce konuşacaktır ve onların dilini konuşmaya çalışırsanız insanlar daha dost olacak varsaymayın.

Bir sürü şey paketi ve kolayca geçmiş Havaalanı güvenliği almak için bir yelek giyiyor deneyin. Bu para ve değerli şeyler de dahil olmak üzere küçük neredeyse her şeyi sığdırabilirsiniz. Bu şekilde, çalıntı çanta veya nakit veya diğer küçük değerli eşyaları dolu çantalar hakkında endişelenmenize gerek olmayacaktır.
Hedefinize gitmeden önce online kuponları bulmaya çalışın. Bu Kuponlar oteller, restoranlar, alışveriş ve diğer eğlence etkinlikleri için olabilir. Online kupon bulma ve yazdırma büyük miktarlarda para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir. Kuponlar hala geçerli olduğundan emin olun ve ayrılmadan önce sona erecek.
Evden ayrılmadan önce, ziyaret planlıyorsanız gezi yerleri üzerinde bazı araştırma yapmak. Cazibe saatleri, onlar kapalı gün ve önceden bir bilet almak gerekir olsun not edin. Örneğin, çok beklenen bir Sanat Müzesi almak için çok sinir bozucu, sadece onlar her Salı kapalı olduğunu bulmak için.
Bak, o kadar da kötü değildi. Bu makaleyi okuduktan sonra, seyahat planınız ile denemeler yapmaya başlamak için biraz heyecanlı olmanız gerekir. Umarım, sizin için çalışma planı verim sonuçları bu yeni eklemeler. Değilse, sonuçları memnun olana kadar başka bir şey deneyin. Bu seyahat hakkında en iyi parçasıdır; tamamen özelleştirilebilir.

Eğer yakında seyahat edeceksin, bir seyahat acentesi üzerinden gitme. Yolculuğunuzu iki kat daha pahalıya mal bulacaksın. Yerine, expedia.com veya travelocity.com gibi farklı pazarlık satıcıları üzerinden online alışveriş. Bu dimension, belki de Hediyelik eşyalar, ya da bu ipucu verdi o güzel adam Online, hedefinize geldiğinizde daha iyi harcanan olabilir biraz para tasarrufu yardımcı olacaktır.
Verimli seyahat etmek için, mümkün olduğu kadar gidiyoruz yer araştırma. Eğer seyahat ettiğiniz ülkenin kültürü hakkında bilmeniz gereken, Böylece saldırgan veya yasak bir şey yapmayın. Örneğin, elbise yolu hakkında dikkatli olun ve belirli el jestleri kaçının.
Seyahat ederken Hediyelik eşya satın almak yerine, bir hatıra olarak ev notu ve zarf bir levha alabilir Eğer kaldığınız otel soran düşünün. Bu öğeler genellikle otelin logosu ve onlara yazılı adresi var ve albümler için büyük arka planlar vardır. Ayrıca onlara gezi anıları yazabilir ve defterinize Not yerleştirin.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *