Seyahat DOS Ve Yapılmaları Hakkında önemli Ipuçları öğrenin

Havaalanına gitmeden önce evden olabildiğince yapabilirsiniz. Pek çok havayolu, çantanı kontrol etmek için havaalanına gidene kadar bekleyene kadar fazladan ücret alacaktır. Bagajınızı önceden kaydederken bu küçük sorunla ilgilenebilirsiniz. Oraya ulaştığınızda dimensions zaman ve para kazandıracaktır.
Eğer yabancı bir ülkeye seyahat ediyorsanız ve dil akıcı değildir, her zaman güvenli bir şekilde geri kendi adını, telefon numarası ve adresini taşıyan ile konaklama ulaşabilirsiniz emin olun. Uygun bilgilerle etiketlenmiş bir otel Kırtasiye veya kartvizit veya kibrit kullanın veya bir kağıt parçası üzerine yazın. Eğer kayıp alırsanız, sadece bir taksi şoförü bilgi göstermek, ve, bunu bilmek önce, eve baz geri olacak.
Ülkeden çıktığında seninle birlikte bir güç şeridi getir. Bu bazı aptal bir fikir gibi görünebilir, ama iki çıkış ile bir oda varsa ve iki cep telefonu, iki dizüstü bilgisayar ve şarj ihtiyacı olan bir MP3 çalar var, ne yapacaksın? Bir güç şeridi olması bu ikilemleri önler ve aynı zamanda, sadece yabancı fişler için bir adaptör satın almanız gerekir.Kış seyahat grasp Id soğuk yılın bu zamanında katkıda bulunabilir, tatil veya kış seyahat stres korkunç bir unsur ekleyerek. Gitmeden önce, doktorunuzun ofisi ziyaret edin ve grip çekim olsun. Ellerinizi yıkayın veya çoğu mikroplar temas tarafından yayılan gibi sürekli dezenfektanı kullanın.
Eğer tatile rahatça seyahat ilgileniyorsanız, koltuğunuzu yükseltmek için korkmayın. Çoğu havayolları “Premium ekonomi” seçenekleri sunarak geleneksel iş sınıfı ve koç koltukları birleştiriyor. Daha büyük koltuklar ve daha iyi legroom var, ama genellikle kadar mal değildir. Ayrıca sadece yatılı önce koltuğunuzu yükseltmek için deneyebilirsiniz, ama eğer uçuş Online Check in yükseltmeleri kullanılabilirliği hakkında bilemeyebilirsiniz.
Eğer halk ile konuşmak istiyorsanız, küçük bir büyü hüner öğrenin. Büyü neredeyse evrensel olarak anlaşılır bir şeydir. Birisi için küçük bir hüner yaparsanız, kişi ile gerçek bir konuşma olması için kapıyı açacaktır. Basit hileler öğrenmek kolay, bu yüzden bir kadar bak!
Çöller harika manzaralar ve ilginç bitkiler ve hayvanlar var. Bu çöller hakkında iyi bir şey ilk kez ziyaretçi olduğunuzda, ve kimse onu yaşamadan hayatlarını yaşamalıdır.
Eğer bilinmeyen bir bölgede seyahat ediyorsanız, restoranlar ve oteller online değerlendirmeleri kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda net erişimi olan, gerçekten yararlı bir şey ne otel gece ya da nerede yemek için geçirmek için karar verebilir. Bu kötü alanlar ve mahalleler veya gerçekten düşük derecelendirmeli Restoranlar önlemek yardımcı olabilir.

Birçok cazibe merkezine sahip bir şehri ziyaret ederken bir eğlence paketi satın almak dimension zaman ve para kazandırabilir.
Yurtdışında seyahat ettiğinizde Uluslararası quick food zincirleri göz atın! İlk başta bu dimension otantik yerel mutfağı kaçırmak yapacak aptalca bir öneri gibi geliyor. Ancak, uluslararası zincirler Restoranları genellikle yerliler damak hitap için lokalizedir. Sen şaşırabilir ve tanıdık olduğunu düşündüm bir restoranda menüde yenilikleri görmek için ilgilendi!
Ne zaman uzak seyahat, bazen sizinle yolculuğa evin bir parçası almak gibi hissediyorum. Pek çok şeyi ele almaya çalışmayın. Olmadan alamadım günlük kullanım banyo malzemeleri içeren bir liste oluşturun. Seyahatin üzerinden geçmek için gereken şeyi paketle.
Eğer ipuçları önceki listesinden gördüğünüz gibi, seyahat gerçekten hayatında tatmin edici bir deneyim olabilir. Çok araştırma, evrak ve soru soran bir sürü alır; Ama unutulmaz ve tatmin edici bir gezi için sonunda tüm buna değer.
Otellere alternatifler içine bakın. Sadece tatil biraz daha geleneksel otel daha rahatlatıcı yapabilir güzel bir yatak ve kahvaltı bulmak mümkün olabilir. Konaklamanız sırasında bazı harika Perks sunarken daha sessiz ve şirin olmak eğilimindedir. Biraz daha romantik olabilir.
Eğer bir yol gezisi devam ediyorsanız ama bir soğutucu tutmak için alan yok, size yolculuk buz soğuk su var emin olmak için basit bir yolu var! Gitmeden önce gece, bazı su şişeleri doldurun (ama üst tüm yol!) ve gece boyunca dondurucuya koydu. Ertesi gün sizinle geziye götürün ve yavaşça gün boyunca erimeye, buz soğuk su ile bırakarak.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *