Seyahat Anlayın Size Yardımcı Olmak Için Basit Ipuçları

Yurtdışında seyahat için para alışverişi için, Eğer hedefinize kadar beklemek en iyisidir. Uluslararası Havaalanları, ülkenin para birimi için paranızı takas etmek için Kiosk ‘ları olacak. Kendi bankanıza takas yapmak genellikle ek ücretler ile birlikte gelir. Yurtdışında kredi veya banka kartı kullanarak yüksek ücretler p doğurur. Seyahat etmeden önce nakit çekin ve maceralarınıza başlamadan önce havaalanında takas yapın.
Dayanıklı Bagaj satın emin olun. Bu yeterince sizin ve çanta zaten yoğun seyahat için terk olabilir öğeleri bir sürü olabilir kötü. Seyahat ederken, şansını Hediyelik eşya satın alacak ve diğer benzer öğeleri vardır. Bu öğeleri tutmak için sağlam, dayanıklı bagajlar istiyorum.
Seyahat ettiğinizde, her yedek dakikada faaliyetleri paketlemek için cazip. Ama bazı kesinti için p planlıyoruz. Örneğin, New York ‘ta üç günlük bir hafta sonu yapmak için şeyler ile crabmed olabilir, ama neden Central Park etrafında birkaç saat ‘ Ramble inşa değil mi? Bu yeniden gruplandırmak için zaman verecektir, dinlenmek, ve sadece yeni çevrede olmaktan zevk.Eğer sorunlar seyahat planları ile ilgili olarak ortaya çıkarsa, oldukça sinir bozucu olabilir. Uçuş gecikmeleri gerçekleşmesi mümkündür, ve araç kiralama şirketleri doğru araba mevcut olmayabilir. Bu şeyler oluşursa, siz ve Ajan sorunun karşılıklı olarak kabul edilebilir bir çözünürlüğe gelmelidir. Sinirini kaybetmek olabilir. Hem nazik hem sakin olun. Rahat kalmak daha fazla şey başarılı almak için izin verir, böylece yolculuk tadını çıkarabilirsiniz.
Uzun uçuşlar dar Çeyrekler için ünlü. Eğer tüm zaman boyunca koltuğuna sıkışık kalmak, orada olasılığı derin ven trombozu geliştirmek olabilir, hangi bacaklarında kan pıhtılaşma yol açabilir. Etrafında yürümek ve en az bir kez her saat bacaklarınızı streç biraz zaman ayırın.
Seyahat hedefinizi hakkında farklı kaynaklardan değerlendirmeleri bol okumak için emin olun. Farklı Internet sitelerini ve seyahat kitaplarını kontrol etmeden önce herhangi bir tatil rezervasyonu yapmayın ve diğer gezginlerin havayolu, otel, Cruise hattı veya seyahat ettiğinizde kullandığınız diğer hizmetlerle olumlu deneyimler yaşadılarınızdan emin olun.
Ne zaman seyahat ediyorsanız, tüm zaman boyunca tüm eşyalarınızı unutmayın. Çantanızı kolunuz altında tutun. Dışarıdan fermuarlı cepli Çantalar seçmekten kaçının. Bunlar kolayca kalabalık alanlarda erişilebilir, böylece çantanızda bir tane varsa, boş bırakmak en iyisidir. İdeal seyahat çantası için alışveriş yaparken bunu unutmayın.
Seyahat ederken gitmek en önemli simge belge için aynı gömlek kullanın. Ya bir favori t-shirt getirmek ya da seyahat ederken bir tane satın almak. Kullanışlı tutun ve her zaman unutulmaz bir yere gelmek bir resim çekmek için koymak. Bu eğlenceli ve resimlerinizi benzersiz bir dokunuş ekler.

Seyahat yaşam deneyimini bir parçası yapmak çoğu birey sadece dünyada daha iyi bir duygu olduğunu biliyorum. Doğru planlama, ancak rüyalarının gezisi yardımcı olabilir. Eğer bir yolculuğa çıkmak üzeriyseniz, mümkün olan en iyi deneyime sahip olmak için bu parçanın ipuçlarını kullanabilirsiniz.
Eğer iş için büyük bir seyahat, mekan ve uçaklar sürekli değişiklik yorucu olabilir. Bir uçuş (“9A, lütfen, ya da sağ kanat üzerinde) rezervasyon yaptığınızda her zaman aynı koltuk talep ederek kendinize biraz daha kolay olun. Aslında, kanat üzerinde iyi bir nokta çünkü uçak en sağlam demirli ve titreşim daha az duyarlı olmak eğilimindedir. Bu şekilde, aynı düzlemde arka ve ileri “senin” koltuk oturuyor gibi hissedeceksiniz, ve aynı zamanda bu belirli pozisyonda (pencere sol, vb) çalışmaya alışkın olacak
Gezi iptalleriyle ilgili küçük baskıyla ilgili göz atın. Size ne için kapsanan olacağını bilerek faydalanmak için eminiz. Eğer hasta olsun ya da bir sevilen bir uzağa geçer ve yolculuğunuzu iptal etmek zorunda, büyük olasılıkla kapalı olacak ama imzalamadan önce tüm anlaşmayı okuyun.

Bir plaj veya şehir, site üzerinden rezervasyon yaptığınız seyahat sitesinde bulunan birçok fotoğrafa güzel görünebilir. Sizin ve aileniz için temiz ve güvenli olduğunu ziyaret planlıyorsanız biri emin olmak için online olarak birçok kaynak içine bakmak emin olun.
Eğer bir kucak bebeği ile uçan iseniz, Eğer tahta önce boş bir koltuk olup olmadığını isteyin. Boş bir koltuk varsa, havayolu personeli genellikle gemide araç koltuğu getirmek izin verecektir. Bu, sizin ve çocuğunuz için daha güvenli ve rahat bir gezi sağlayabilir. Eğer bir home made ipucu kullanarak seyahat zaman pahalı jetonlu contalar ve kurutucular atlayarak tasarruf. Bulmak veya büyük ve sağlam bir plastik çanta paketi ve küçük bir çamaşır sabun ve su ekleyin. Kıyafetlerini çantaya koy ve salla. Sabunlu su Drain ve temiz su ile süreci tekrarlayın, daha sonra kurumaya giysi asmak.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *