Hem Acemiler Ve Uzmanlar Için Seyahat Ipuçları

Gördüğünüz gibi, birçok insanın düşünenden çok daha fazla seyahat etmek vardır. Bu araştırma ve planlama bir sürü gerektirir, ama büyük bir yolculuk için sonunda buna değer olacaktır. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek, iyi bir akıllı gezgin olma yolunda vardır.
Sakin olmayı öğren. Eğer seyahat ederken sıkı bir zamanlama izlemek zorunda değilsiniz. Eğer dimension ilgi var bir şey takip etmek, ya da sadece bir içki ile havuz tarafından yatıyordu ücretsiz küçük bir”hiçbir şey” zaman, en azından kalem, tatil zamanlama gerekir gibi hissediyorum.
Yerel toplu transit yerine taksiler yerine, seyahat Hedefinizdeki paradan tasarruf edin. Eğer önceden planlıyorsanız, kolayca rotalar ve zamanlamaları harita mümkün olmalıdır. Sadece para tasarruf edecek, ama yerel halkın benzersiz perspektiften hedef göreceksiniz.Bol su iç. Birçok doktor, insanların uzun uçuşlarda hasta olma nedeninin dehidrasyon olduğunu söylüyorlar. Kabin havası çok kuru ve kapalı bir alanda, mikroplar çok daha kolay seyahat. Su ve meyve suyu çok içme tarafından susuz kalarak kendinizi koruyun ve soğuk kapalı Stave olabilir kadın, üç satır geri spor olduğunu.
Bagajınıza yeni hedef Etiketler dahil edildiğini doğrulayın. Birçok kişi önceki gezileri eski etiketleri yerine, Bagaj onları görmek ve geçerli Etiketler için hata onları başarısız. Bu havayolu kayıp bagaj ile anlaşma önemli bir nedenidir. En iyi kural, seyahatinden döndükten sonra etiketleri kaldırmaktır.
Seyahat edecek olduğunuzda, örnekleri kullanarak zaman ve ambalaj alanı kaydedebilirsiniz. Örnek ürünler ticari ürünlerden önemli ölçüde küçüktür ve yolda sizinle birlikte almak için mükemmeldir. Net üzerinde numune ton bulabilirsiniz ve ücretsiz, en iyisi.
Eğer aşırı fiyatlı olanları satın almak istemiyorsanız, kendi adaptörleri getirin. Birçok yabancı ülke farklı şekilli ve ölçekli çıkışları vardır. Hala evde iken adaptörleri satın almak çok daha uygun maliyetli. Bu ülkelerdeki işletmeler, prizler evden oldukça farklı olduğunu unutmak yolcuları yararlanmak öğrendim.

Rezervasyonlarınızı onaylayın. Hedefinize gelenden daha kötü bir şey yok, sadece senin adına bir rezervasyon olmadığını öğrenmek için. Basit bir önlem olarak, tarifeli varışınıza 24 saat kala, rezervasyonlarınızı çevrimiçi veya telefon üzerinden doğrulayın. Bu, rezervasyonunuz kaçırıldı ise alternatif planlar yapmak için zaman sağlayacaktır. Bir Plastik depo gözü satın alın ve tek bir noktada seyahat için ihtiyacınız olan her şeyi saklayın. O şeyler gizlemek ama bir sonraki gezi için kolayca erişilebilir olacak gibi yatak altında koymak olabilir bir konteyner, iyi.
Seyahat ettiğinizde, bir otelde “yerel” oranı almaya çalışın. Birçok otel kendi odaları doldurmak için denemek için bölgede özel bir anlaşma yaşayan insanlar vermek. Eğer hedef şehirde yaşayan birini biliyorsanız, mevcut olabilir herhangi bir özel teklifler hakkında arama isteyin. Bu basit adım dimension çok para tasarrufu sona erdirebilir.
Eğer bir uçakta olduğunuzda yalnız bırakmak istiyorsanız büyük bir seyahat ucu güneş gözlüğü giymek için! Çoğu insan sadece kendi iş akılda olacak ve eğer güneş gözlüğü giyiyor görürseniz sizinle konuşmaya çalışmayın. Bir uçuş sırasında güneş gözlüğü giymek, biraz huzur almak için harika bir yol olabilir.

Bir bebek veya Toddler ile seyahat ederken, evden bir battaniye getirmek için emin olun. Bebeğiniz için ev gibi biraz kokacak bir şey olması güzel. Her şey çok farklı olacak ve ev kokusu çok yatıştırıcı olacak ve biraz sevilen sakin yardımcı olabilir yeni.
Uluslararası Engelliler ile seyahat ederken hangi ülkelerin en iyi engelli vatandaşlar uygun kontrol etmek en iyisidir. Birçok ülke iyi tekerlekli sandalye rampaları, scooter rampaları ile gezginler sunmak için donanımlı ve engelliler ile uğraşmak için donanımlı oteller var. Ne yazık ki, her ülke çok iyi engelli yolcuları desteklemek için donatılmadı.
Çöller harika manzaralar ve ilginç bitkiler ve hayvanlar var. Bu çöller hakkında iyi bir şey ilk kez ziyaretçi olduğunuzda, ve kimse onu yaşamadan hayatlarını yaşamalıdır.
Eğer bir hafta ya da daha uzun bir süre tatile kalırsanız, Tesis bünyesinde bir çamaşırhane tesisi olup olmadığını çift kontrol edin. Eğer o zaman biraz daha hafif paketi ve çamaşır bir yük yerine orada zaman atmak mümkün olacaktır. Havayolları kilolu Bagaj için ücret yapmak beri, daha hafif paketi denemek için güzel.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *