Nereye Seyahat Edeceğiz? Aşağıdaki önerileri Izleyin.

ABD’p çeşitli şehirlerde etnik seyahat acenteleri bulun Bu ajanlar, seyahat etmek için seçtiğiniz bölgeden beri uzmanlar olarak kabul edilebilir. Onlar temelde bilgi ne yapmak ve nasıl para kazanmak için görmek arasında değişen bir zenginlik vardır. Kendinizi zenginleştirin ve sadece arazi gerçek bir yerli tarafından bilinen olabilir bölgenin cazibe ve kültürü yaşayan büyük bir gezi var.
Kontrol ettiğiniz bagajınızın fotoğrafını çekin. Eğer taşıma sırasında kaybolmalıdır Eğer zaman ve keder iyi bir little kurtaracaktır. Eğer havayolu için çanta bir fotoğraf sunmak mümkün olacak ve onlar buldular çanta sizin ya da değil olarak hiçbir soru olacak.
Gerçekten bir tatil sırasında seyahat zevk için çok sadece ne ihtiyacınız getirmek önemlidir. Gereksiz Bagaj olduğunda seyahat etmek zordur. Bu getiren başka bir şey daha fazla zaman tatil zevk yerine bu hantal çanta boyunca çekerek harcamak olacaktır.
Bu makalenin başında belirtildiği gibi, Karayip Adaları çok popüler bir seyahat yeridir. Parlak mavi sular ve beyaz kumlu plajlar yıl boyunca birçok turist çizmek. Hangi adanın bir sonraki seyahat destinasyonu için mükemmel uyum olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için bu makaledeki önerileri uygulayın.İnternet erişimi için ödeme gerektiren bir otele seyahat ediyorsanız birinci katta bir oda alın. Oteller, kafeler veya kitap mağazaları gibi ücretsiz Wi-Fi sunan birçok işyeri etrafında yer almaktadır. Yüksek bir katta bir oda sinyallerini almak olamaz iken, bir ilk veya ikinci kat oda onlara erişmek mümkün olmalıdır.
Ülkeden çıktığında seninle birlikte bir güç şeridi getir. Bu bazı aptal bir fikir gibi görünebilir, ama iki çıkış ile bir oda varsa ve iki cep telefonu, iki dizüstü bilgisayar ve şarj ihtiyacı olan bir MP3 çalar var, ne yapacaksın? Bir güç şeridi olması bu ikilemleri önler ve aynı zamanda, sadece yabancı fişler için bir adaptör satın almanız gerekir.
Eğer bir gece uçuş veya genel olarak sadece çok uzun bir uçuş için tercih planlıyorsanız, uyku yardımı çeşit getirmek için en iyi olabilir. Zaten uçaklarda uyumak oldukça zordur, ama eğer kalkış öncesinde bir uyku yardımı alırsanız, hedef taze ve dünyaya almaya hazır varmak olabilir!

Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, onlar için tek kullanımlık kameralar satın. Onlar çok para maliyeti yok, ve onlar yolculuk boyunca çocuğunuzun meşgul tutacak. Onlar seyahatten hatırlamak istediğiniz şey resimleri Snap için çocuklar isteyin, ve bazı oldukça ilginç resimler ile sona erdirebilir.
Seyahat ettiğiniz olursa olsun, Güneş kremi giydiğinizden emin olun. Güneş parlayan olmasa bile, maruz kalan cildiniz hala güneşin zararlı ışınlarına tabidir. 15 + SPF güneş kremi giymek, ağrılı bir güneş yanığı almadığından ve yolculuğunuz ağrı olmadan eğlenceli olabilir.
Eğer kaya tırmanışı olacak iseniz, muhtemelen yeni ayakkabılar gerekir. Ayakkabıların o kadar sıkıca sığmalı ki onlara dayanabilirsin, ama onlara yürümek rahatsız edici olmalı. Sıkı ayakkabılar sahip bacaklarınızı kullanmak için yeteneğini artıracak ve hareketler ile optimum kontrol olacak.
Uzun bir yol gezisi erken yatağa almak ve çok erken başlamak. Şafaktan önce sabah erken saatlerde bırakarak, neredeyse her zaman çocuğunuzun başlangıç sürücüsünün iyi bir bölümü için herhangi bir büyük kesintiler başlayabilir önce yolda iyi olmak için izin uyacağını garanti edebilirsiniz.

Eğer Ingilizce birincil dil değil yabancı bir ülkeye seyahat olacak, en az bir kaç temel ifadeler öğrenmek için çaba lütfen ve Telaffuzunuz gerçek bir şey mümkün olduğunca yakın olduğundan emin olun. Eğer kendı dillerinde başlamak, çoğu Ingilizce olmayan hoparlörler hızlı bir şekilde aslında kendi dilini konuşmak olmadığını fark edecektir, ve daha fazla yarım yararlı bir girişim iletişim için buluşacak. Ingilizce olarak başlayarak, öte yandan, onların şartlar üzerinde iletişim kurmak için gereken mesajı gönderir, hangi kabalık.
Bir yolculuğa seyahat ederken, çöp için sizinle bir çanta getirmek emin olun. Hatta normalde arabada yemek yok insanlar uzun yol gezileri sırasında, özellikle yemek ve seyahatinize daha fazla zaman eklemek durdurmak istemiyorsanız. Bir çöp torbası en az karışıklık ve dağınıklığı tutmak yardımcı olabilir.
Seyahatlerinizde eve döndüğünüzde, maceralarınız için bir fotoğraf albümü yapın. Özellikle bir yol gezisi olsaydı, muhtemelen yolculuğunuzda ilginç sights bir sürü karşılaştı. Bir fotoğraf albümü ailenizin ve arkadaşlarınızın yaptığınız her şeyi görmenizi sağlar ve hafızalarınızı korumaya yardımcı olur.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *