Büyük Bir Gezi Için En Iyi Seyahat Ipuçları

Akıllı telefonunuz varsa, uluslararası kullanımda seçenekleri öğrenmek için ayrılmadan önce operatörünüze başvurun. Aksi takdirde ya kısıtlı un da kullanmak çok pahalı olacak yabancı bir ülkede telefon kullanma yeteneği için bir ücret ödemek mümkün olabilir. O inşa edilmiş ya da son yenilenmiş, çok söyleyerek olabilir yıl arayın. Oteller bir dayak ve yeni inşa edilmiş bir bütçe otel alabilir, çok aşınma bir sürü gösteren ve yıllardır reestablish edilmiyor gözyaşı lüks bir marka daha güzel olabilir.
Bir tatil un da iş gezisi için ambalaj, hem daha hafif ve ağır ağırlık giyim bir dizi paketi. Eğer hava tahmini değiştirmek için olur Eğer dondurma veya hedefinize aşırı ısınmak istemiyorum çünkü. Ayrıca giysi ve Bagaj tartmak olmayacaktır aksesuarları paketi için iyi bir fikirdir.Düşük sezonda seyahat etmeyi düşünün. Eğer yaz tatillerinde veya Noel döneminde bir tatil alarak kaçınabilirsiniz, bazı iyi pazarlık bulmak mümkün olmalıdır. Seyahat neredeyse her zaman kapalı sezon ucuz ve havayolları çok özel fırsatlar sunuyor. Off-season seyahat bir diğer avantajı hedefinizin çok daha az kalabalık olması muhtemeldir.
Yurtdışında seyahat ederken, kendi orijinal şişeler içinde ilaçlar tutun. Doğrulama için p reçete kopyalarını taşıyın. İlaçlarınız için özel ihtiyacınızı göstermek zorunda olabilecek herhangi bir narkotik ile ilgili notlar için doktorunuza sorun. Aynı zamanda standart hedefinizde mevcut değildir durumda ilaçlar için jenerik adlarının bir listesini taşımak akıllıca.
Gördüğünüz gibi, yolculuğunuzu daha az stresli ve daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli yollar vardır. Şimdi bir tatil için hazırlanıyor başlamak için iyi bir fikir olabilir.
Berlin ‘e indiğinizde, “karşılama kartına” yatırım yaptığınızdan emin olun. Bu kullanışlı küçük kart sizin için mekanlar ve maceralar bir demet açabilirsiniz. Bu uygun fiyatlı kart ücretsiz toplu taşıma erişimi içerir, cazibe, Turlar, Etkinlikler, müzeler, restoranlar ve daha birçok şey için indirimler verir.

Popüler bir otelde kalıyorsanız, sadakat veya ödül programı hakkında bilgi almak ve buna katılmak. Bu programların çoğu katılmak ve indirim, Oda yükseltmeleri, ücretsiz olanaklar ve ücretsiz yemek gibi başından itibaren mükemmel faydalar sağlamak için ücretsizdir. Bu programlar da kullanımı çok basittir.
Size çok para kaydedebilirsiniz büyük bir seyahat ucu daha sonra daha ziyade Cruise kitap etmektir. Cruise Lines zaman öncesinde kendi Cruise kitap yolcular için daha iyi fırsatlar sunmak eğilimindedir. Sizin Cruise bu şekilde yüzde 50 veya daha fazla tasarruf edebilirsiniz.
Genellikle gözden kaçan büyük bir seyahat ipucu bir yol gezisi gidiyoruz sizinle tuvalet kağıdı paketi etmektir. Bir sonraki dinlenme durağının ne kadar uzun olacağını ya da grubunuzun birinin banyoyu hemen kullanması gerektiğini asla bilemezsin. Hazırlıklı olmak asla acıtamaz.
Sundukları e-bültenler almak için kaydolarak, havayollarından güncel teklifler alın. Havayolları, Araba kiralama şirketleri ve oteller onları almak için kaydolun ve genel kamu için kazmak zorunda bilgi alacaksınız, tam orada e-posta gelen kutusu. Bunlar özel fiyatlar, fırsatlar ve indirimler içerir.

Bagajınızı paketlediğinizde, çorap, mücevher, banyo malzemeleri veya elektronik şarj cihazları gibi küçük öğeleri tutmak için ekstra ayakkabılarınızı kullanın. Ayakkabıların içindeki alan aksi takdirde alan israf olurdu. Bu da dimensions daha arrange tutmak için yardımcı olabilir, örneğin, tüm reçeteler ilaçlar ayakkabılarınızı olduğunu biliyorsanız.
Her zaman ziyaret planlıyorsanız seyahat destinasyonlar ve oteller için son değerlendirmeleri arayın. Bir yer daha fazla değerlendirme, daha güvenilir ve eğer yer kalmak istiyorum biri olup olmadığını anlamaya daha kolaydır. Gözden geçirme fotoğrafları varsa, daha da iyi. Resimler kelimelerden daha fazlasını söyler, çoğu zaman.
Diğer insanlarla seyahat ediyorsanız kontrol edin ve ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduğunuzdan emin olun. Bazen dimension getirmek için unutmak olabilir öğeleri hatırlatabilir ile seyahat insanlar. Onlar da muhtemelen ne öğeleri yolculuğa getirmek için düşünüyorum ne getirmek için bazı tavsiyeler verebilir.
Seyahat ederken bir otobüste orta koltuklar seçin. Orta koltuklar en hareketlilik ve esneklik otobüste tüm koltuklar vardır. Yol gürültüsü veya tuvalet ile rahatsız olmayacaktır. Ayrıca bir havai ışığı ve havalandırma olacaktır. Optimum konfor için iyi koltuklardan yararlanın.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *