Bu öneriler Ile Tekrar Seyahat Eğlenceli Olun

Gezginler için yararlı bir ipucu, yurt dışında iken yaralanma veya hastalık durumunda tıbbi giderleri karşılamak için yerinde yeterli sağlık sigortası var emin olmaktır. Genellikle yerli sağlık sigortası politikaları yabancı ülkelerde tedavi ve hastanede yoğun kapsama sağlamaz durumdur. Bu nedenle, seyahatinizin tüm süresi boyunca böyle bir kapsama alanı tedarik etmek önemlidir.
Eğer mümkün olmayan saatler boyunca seyahat. Uçuşların fiyatı saate, güne ve seyahat aya bağlı olarak değişir. En yüksek saatler boyunca uçuş rezervasyonu yaparak çok para tasarruf edebilirsiniz. Örneğin, Perşembe günleri uçuşlar genellikle Cuma günleri daha ucuzdur. Bu koltuk için talep hafta boyunca evden çalışan insanlar olarak bir Perşembe günü daha düşük olduğu için normal bir Cuma günü eve uçmak istiyorum.
Varış ülkenizde giriş için hangi tür belgelerin gerekli olduğunu kontrol edin. Tek başına bir pasaport, her ülkeye giriş garantisi vermez. Bazı tek başına bir pasaport kabul ederken, diğerleri özel gereksinimleri (pasaport kitabında damgalanmış sayfalar gibi) olabilir, ve bazı vize sahip gerektirir.Otel odasına ilk geldiğinizde minibara bakın. Bazı misafirler su ile şişeler dolum için bilinmektedir, bu yüzden her şişe tamamen mühürlü olduğundan emin olun. Bunlardan herhangi biri değilse, hemen ön Resepsiyon telefon ve ne bulduk onlara söylemek gerekir. Başkasının disdürüstlük için ücret almak istemiyorum.
Kişisel eşyalarınızı için bir bavul alarmı almak içine bakmaya çalışın. Bu şekilde, eğer kimse bagajınızı un da çantalarınızı çalmaya çalışırsa, sizi arayan bir alarm, potansiyel hırsızlıktan sizi uyarır. Bu alarmlar pahalı değildir ve bulmak kolaydır.
Seyahat ederken, hatta seyahat için ayrılmadan önce otobüs veya subway sistemi öğrenmeye çalışın. Bu, nereye gittiğini ve oraya nasıl ulaşacağız anlamaya çalışırken zaman ve güçlük kazandırır. Eğer online birçok uluslararası şehirler Metro ve otobüs sistemi haritaları bulabilirsiniz.
Bir yolculuk önce bir taşınabilir duş satın almayı düşünün. Eğer kaçınılmaz bir yerel website kontrol etmek için araba durdurmak ve bazen fiziksel olarak yorucu bir aktivite meşgul olabilir. Eğer kirli hissediyorum zaman arabaya geri almak zor dinlenmek ve yolculuk keyfini yapar. Taşınabilir bir duş yolculuğunuzun bir sonraki bacak için yenilenmiş hissetmek sağlar.
Bagajınızı paketlediğinizde, çorap, mücevher, banyo malzemeleri veya elektronik şarj cihazları gibi küçük öğeleri tutmak için ekstra ayakkabılarınızı kullanın. Ayakkabıların içindeki alan aksi takdirde alan israf olurdu. Bu da dimensions daha arrange tutmak için yardımcı olabilir, örneğin, tüm reçeteler ilaçlar ayakkabılarınızı olduğunu biliyorsanız.

Varış noktanızı terk etmeden önce günlük aktivitelerini planlayın. İleri Planlama, ne yapacağını anlamaya çalışırken her gün boğulmuş hissetmiyorum. Yapılacaklar online bakmak ve gerekirse, bu faaliyetler için zaman öncesinde rezervasyon yapın. Bu, her gün planlandığı gibi gidecek sağlar! Önlem olarak, ziyaret ettiğiniz yere özgü yasaları tanımak her zaman iyi bir fikirdir.
Hava ile seyahat ederken, acil çıkışları unutmayın. Bu çıkışlardan kaç satır uzakta olduğunu say. Bu şekilde, acil iniş veya yangın durumunda, kaçmak için en hızlı ve en kolay yolu bilecektir. Uçuş ekibinin verebildiğine dair tüm talimatlara dikkat ettiğinizden emin olun.
Seyahat son derece ödüllendirilebilir. Farklı çağlardan, ırklara ve creeds tüm insanlar, bir seyahat deneyimi öğrenmek ve büyümek olabilir. Orada pek çok kaynak orada tecrübeli gezgin yardımcı olmak için vardır. Küçük bir hazırlık uzun bir yol gidebilir ve seyahat bir sevinç, anksiyete kaynağı değil olacak.
Bir bebek ile seyahat ederken, şişe sterilize etmek için otelin kahve makinesini kullanın. Sabun ve sıcak su kullanarak şişelere tüm farklı parçaları yıkayın. Lavabo takın ve tüm şişe öğeleri yerleştirin. Kahve makinesinin su ile doldurmasına izin verin ve ardından açın. Isıtmak için su bekleyin ve sonra şişe, meme ve yüzük üzerinde sıcak su dökün. Gerektiği gibi tekrarlayın, tamamen su ile öğeleri kapsayacak. Onları en az beş dakika emmek ve bebeğinizin içecek bir hijyen şişesi olacak izin verin.
Web bir gidiş ile ilgili bilgi büyük miktarda erişebilirsiniz nereye bir seyahat ve hakkında alan bir gidiyor. Yerel konumlar araştırma bile başlamadan önce kendi gezisi bir strategy yardımcı olabilir. Yer ve bölge hakkında bilgi bir strategy olması daha keyifli bir deneyime yol açabilir.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *