Bu Ipuçları Kullanarak Bir Hitch Olmadan Seyahat

Eğer uzun bir uçuş geliyor var, bu seyahat zamanı daha hızlı gitmek yapmak için bir uyku yardımcısı almak için cazip olabilir. Ama almadan önce uçağın havaya uçana kadar bekle. Eğer havada önce Doze Eğer, önemli duyurular veya daha kötü kaçırmak olabilir, uçaklar geçiş için karaya istenir.
Bir bebek ile seyahat ederken, Bebek ve kendiniz için çanta üzerinde taşımak giysi bir değişiklik paketi. Dağınık dökülmeler veya çocuk bezi olur. Yaptıkları zaman, bebeğiniz değiştirilmesi gereken tek kişi olmayabilir. Giysi kullanışlı olması her ikisini p bir kaza durumunda daha rahat yapacaktır.Eğer bavul içine çok fazla giysi paketi çalışırken uzay bazen bir sorun olabilir. Giysilerinizi Rolling bazen kullandığınız alan miktarını azaltabilir. Eğer giysilerinizi kırışık alma konusunda endişeleriniz varsa, aynı zamanda doku kağıt rulo. Bu bagajınızda önemli bir yer boşaltmak olacaktır.
Her zaman ziyaret planlıyorsanız seyahat destinasyonlar ve oteller için son değerlendirmeleri arayın. Bir yer daha fazla değerlendirme, daha güvenilir ve eğer yer kalmak istiyorum biri olup olmadığını anlamaya daha kolaydır. Gözden geçirme fotoğrafları varsa, daha da iyi. Resimler kelimelerden daha fazlasını söyler, çoğu zaman.
Seyahat programınızın bir kopyasını her zaman sizi takip edebilir, böylece geri Hom, e biri ile bırakın. Gerekirse telefon numaralarını ve adreslerini dahil ettiğinizden emin olun, böylece sizinle iletişim kurabilecekler. Sen yokken ne tür bir acil durum olabileceğini asla bilemezsin.

Bir yolculuk yaparken yapmanız gereken bir karar herhangi bir seyahat sigortası satın almak olup olmadığını. Eğer New York ve bilet sadece $150 maliyeti uçan iseniz, gerçekten iptal durumunda bu gezisi kapsayacak şekilde başka bir $50 ödemeye değer değil. Ancak, Eğer uzak bir yere rüyalarının gezisi alıyor, iyi bir $4.000 tatil üzerinde artımlı gider para bir iptal durumunda kayıp olmayacaktır bilmek değer olabilir.
Uçuş için büyük bir düşük maliyetli alternatif, ya da kros sürüş, otobüs almak etmektir. Otobüs gerçekten ülke deneyimi sağlar. Eğer aksi görmek asla alanları geçmesi ve sürme beri, gerçekten deneyim alabilirsiniz. Otobüs yolculuğu kırsal veya şehir alanlarında mevcuttur.
Uzak alanlar genellikle olası seyahat destinasyonların en ilginç arasındadır. Sadece reçeteli almak emin olun. Bunu bakarak bir yolu bir şey eğer o zaman muhtemelen zaten gerek yoktu satışa mevcut değilse olduğunu! İlaçlar gibi öğeler, ancak, böylece şans onları sahip bırakmayın vazgeçilmez olabilir.
Eğer uzun bir tatil seyahat ediyorsanız, gitmek gibi Çamaşırhane yapmayı planlıyoruz. Herhangi bir zamanda sizinle bir hafta giyim daha fazla taşımak için girişimi olmamalıdır. Daha fazla yerden yere kolayca taşımak için çok hantal olacak; Lavaboya çamaşır yapmak daha kolaydır.

Daha önce belirtildiği gibi, seyahat birçok tuzaklar ile doldurulabilir. Para ve zaman mükemmel bir kaçış oluşturmak için harcanan, bu yolculuk için yeterince kendinizi hazırlamak için yarar. Bu makalede bulunan kullanışlı işaretçiler kullanarak, gezi birçok harika ve kalıcı anılar oluşturmak mümkün olmalıdır.
Sorgulanabilir su ile alanlarda seyahat ederken şişelenmiş su ile dişlerini fırçalayın. Bazı gelişmekte olan ülkelerde seyahat ederken su içme tek danger değildir. Birçok kişi, onlar su yutmak sürece, onlar güvenli olduğunu varsayalım. Sadece fırçalarken ağzını durulama için kullanmak bile aslında suda bakteri vücudunuzun girebilirsiniz.
Maceracı olun! Seyahat ederken, dayak yolunun dışında olan bazı yerleri ziyaret etmeye çalışın. Bu, yerel kültürün bazılarını deneyimle sağlayacak. Her zaman yeni ve farklı gıdalar yanı sıra deneyim yeni şeyler denemek için eğlenceli! Daha sonra sevgiyle tekrar bakmak mümkün olacak.
Eğer bir hafta ya da daha uzun bir süre tatile kalırsanız, Tesis bünyesinde bir çamaşırhane tesisi olup olmadığını çift kontrol edin. Eğer o zaman biraz daha hafif paketi ve çamaşır bir yük yerine orada zaman atmak mümkün olacaktır. Havayolları kilolu Bagaj için ücret yapmak beri, daha hafif paketi denemek için güzel.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *